25.1.2014 Zimní liga Meteor

23.01.2014 20:35

ABC Braník – Admira 3:3 (1:1)

V soboru 25.ledna jsme sehráli poslední zápas základní skupiny Zimní ligy Meteor. Soupeřem nám byla Admira, kterou jsme nedávno porazili v zápase naší Zimní ligy nejtěsnějším rozdílem 1:0. Dnešní utkání nakonec skončilo remízou 3:3.

V prvním poločase jsme měli územní převahu a z toho plynoucí i vyšší počet šancí. Řadu z nich, i ty vyložené, jsme ale nedokázali proměnit. Další střely nebyly pro soupeřova brankáře vůbec nebezpečné.

Ve druhé půli se hra vyrovnala, soupeř byl daleko aktivnější směrem na naši branku. Několikrát nebezpečně zahrozil, jednou orazítkoval i břevno naší brány. Dvakrát šel i do jednobrankového vedení, nám se podařilo vždy vyrovnat. Vítězství jsme ale na svoji stranu strhnout nedokázali.

Branky:          Vacek (10‘), Branžovský (44‘), Tůma (53‘)

Sestava:         Klomínek – Branžovský, Douša, Vodrážka – Přibyl, Srba, Vacek, Zika – Fryš, Marek, Tůma

Rohy:             9:4 (3:2)

Střelecké pokusy:     27:22 (17:12)