1.3.2020 ABC Braník - Újezd nad Lesy 2:2 (1:0)

01.03.2020 17:44

Poslední přípravný zápas proti dorostu Újezdu nad Lesy na domácím hřišti ovlivnila řada absencí v naší sestavě. V poli se představili oba brankáři a závěr zápasu jsme dohrávali jen v deseti, protože už nebyl nikdo na střídání.

V prvním poločase jsme drželi víc míč a vytvořili si i řadu šancí. Skórovat se nám ale podařilo jen jednou, když v 16.minutě využil chyby v obraně soupeře Artur Fryš a lobem překonal vybíhajícícho brankáře. V dalších šancích už jsme si vedli hůře a výsledkem bylo poločasové hubené vedení 1:0.

V druhé půli se hrál hodně neurovnaný fotbal. Nám se nedařilo probíjet se přecpaným středem a soupeř několikrát zahrozil z brejků. V 59.minutě z přímého kopu za zbytečný faul hosté vyrovnali na 1:1. V 76.minutě využil šikovné přihrávky Martina Lebedy Kája Mařík a strhl vedení na naší stranu. Konečnou podobu výsledku stanovili hosté po zmatcích v naší defenzivě v 85.minutě. Zápas tak skončil zřejmě zaslouženou remízou .

Branky:                 16. Artur Fryš, 76. Karel Mařík