12.12.2015 Turnaj Beroun - 4.místo

12.12.2015 15:35

Na sobotu 12.prosince jsme narychlo dohodli účast na turnaji v Berouně, kde se nám v minulosti dařilo (2013 – zlato, 2014 – stříbro). Letos jsme medailovou sbírku doplnili bohužel jen o medaili bramborovou. O kov trochu cennější jsme přišli po prohrách o dvě branky v přímých soubojích s konkurenty na tyto příčky (OFS Beroun 1:3, Doubravka 0:2). Celkový vítěz – ligový tým U15 z Mostu byl úplně někde jinde než ostatní týmy.

Co se týče výkonu, určitě kluci nezklamali. Fotbalový projev sice nebyl úplně podle našich představ, nicméně na malém hřišti je na všechno strašně málo času a to by hráče mělo rozvíjet k rychlejší práci s míčem, pohybu a další potřebným zlepšením.  Z nedostatku času plynula i řada individuálních chyb, na druhou stránku až na drobné výjimky lze tým pochválit za bojovnost a přístup k zápasům.

ABC Braník - Beroun oranžový 3:0
Na začátek turnaje nám soupeř dovolil nátlakovou hru a zasloužené vítězství.
Branky: Matoušek 2, Čihák
ABC Braník - OFS Beroun 1:3
Zápas nám nevyšel, soupeř byl rychlejší a přesnější. My jsme neplnili to, co bylo potřeba. Třetí gól jsme ale dostali až při závěrečné snaze o vyrovnání.
Branka: Kubata
ABC Braník - Beroun bílý 4:3
Dramatický zápas, prohrávali jsme po chybách už 0:2. Díky bojovnosti a zvýšenému důrazu jsme výsledek otočili.
Branky: Skuhra 2, Kubata, Velebil
ABC Braník - Baník Most 0:7
V rámci startovného nám pořadatel připravil bonus v podobě jízdy na centrifuze. Tak si kluci museli připadat v zápase s ligovými nulajedničkami z Mostu. Přesto zaslouží pochvalu minimálně za bojovnost, zápas odmakali naplno.
ABC Braník - Senco Doubravka 0:2
S dalším o rok starším a poměrně kvalitním soupeřem jsme v posledním zápase nedokázali skórovat a proto prohráli. Tým bojoval, chyběla ale přesnost a klid jak ve hře, tak v několika málo šancích, které jsme si připravili.

Pavel MAŘÍK