14.10.2018 ABC Braník U19 - ČAFC U19 6:1 (2:1)

14.10.2018 18:08

V neděli 14.října jsme na domácí trávě přivítali tým ČAFC. Vzhledem k postavení v tabulce (my zatím první místo, soupeř předposlední) jsme byli papírovým favoritem my. A to zřejmě hodně ovlivnilo náš výkon, který byl až příliš profesorský.

Soupeř toho využil hned v úvodu zápasu ke vstřelení vedoucí branky. Hned ve 2.minutě po centru zprava se ocitl samotný hráč soupeře před Adamem Palečkem a neměl problém ho překonat. Na vyrovnávací branku jsme naštěstí nemuseli čekat dlouho a ve 14.minutě srovnal skóre Tomáš Plánička, který udeřil prostředkem hřiště po šikovné přihrávce Ondry Vilknera. Přihrávající hráč pak zvrátil vývoj zápasu v náš prospěch v poslední minutě první půle.

Ani druhý poločas nebyl v našem podání úplně optimální. Přesto jsme dokázali přidat čtyři další branky a nepřipustit tak žádné drama a trápení v závěru. Roli favorita jsme tak potvrdili jednoznačnou a zaslouženou výhrou 6:1. Výkon ale měl k ideálu daleko a do dalších zápasů musíme jít s větším odhodláním.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:                14. Plánička Tomáš, 45. Vilkner Ondřej, 49. Plánička Tomáš, 62. Hour Zdeněk, 68. Štěrba Michal, 75. Štěrba Michal

Sestava:              Paleček – Štěrba, Řemenář, Trachta, Čihák – Jozič (55.Nsingani), Plánička, Žůrek, Hour (62.kařízek) – Vilkner (62.Procházka), Vohralík

Střely:                  12:6 (6:3)

Rohy:                    4:3 (1:3)

Fauly:                   3:6 (1:3)

Ofsajdy:                8:3 (7:2)

Žluté karty:           0:1 (0:1)