14.8. - 18.8.2018 Soustředění Ústí nad Orlicí

15.08.2018 23:42

FOTOGALERIE

 

Pátek 17.8.2018

Den začínáme opět ranním výběhem už před snídaní.

Dopolední tréninková jednotka byla bez míče, v reakci na kázeňské prohřešky jedinců se celý tým věnoval zvyšování fyzické kondice. K obědu byla Květáková polévka a Kuřecí plátek po chalupářsku.

Po krátkém poledním klidu následoval odpolední téměř dvouhodinový trénink opět zaměřený na souhru a střelbu. Večerní hodinový trénink už obsahoval jen hru na dvě branky na zkráceném hřišti.

Po něm celý tým absolvoval regeneraci ve vířivce a část hráčů i posilovnu.

 

Čtvrtek 16.8.2018

Před snídani jsme zařadili ranní výběh s rozcvičkou. Dopolední trénink byl zaměřený na kombinaci a střelbu. Součástí byl i posilovací kruhák a hra 2 na 2.

Po obědě (Zeleninová polévka, Řízek s bramborem) proběhlo sebekritické hodnocení včerejšího zápasu. Od 17:00 jsme sehráli druhé přípravné utkání

ABC Braník – Ústí nad Orlicí 6:1 (3:1)

Divizní soupeř kombinovaný stejně jako my z hráčů U17 a U19 dobře prověřil naše schopnosti. My jsme k zápasu přistoupili lépe než včera. První poločas za soupeře hráli spíše starší hráči a v druhém naopak. Na začátku utkání jsme sice byli chvíli zaskočeni soupeřovou fyzickou převahou. Pak jsme ostych odhodili a ve zbytku zápasu dominovali. A dominanci potvrdili opět šesti vesměs pěknými brankami, o které se podělilo šest různých střelců.

Branky:                Velebil (8‘) Žůrek (27‘), Zika (32‘), Štěrba (51‘), Fryš (63‘), Čihák (90‘)

Sestava:              Mařík (Huth) – Bentsa, Čihák, Zvelebil, Macho (Pěchota, Petržilka, Branžovský) – Štěrba, Zika, Srba, Chlum (Dyk) – Žůrek, Velebil (Fryš, Kařízek, Karpíšek). Lexa Jaroš do zápasu nezasáhl kvůli bolesti paty

Střely:                  11:6 (7:4)

Rohy:                    8:4 (6:1)

Fauly:                   5:10 (3:7)

Ofsajdy:               1:2 (1:0)

Večer je na programu regenerace ve vířivce a individuálně i posilovna

 

Středa 15.8.2018

Budíček v 7:00. Dopoledne trénink na hřišti u řeky. Opět ve dvou skupinách, zaměření na práci s míčem, dynamiku a v druhé části na střelbu.

Oběd ve 12:00 – polévka krupicová a boloňské špagety.

Po poledním klidu na třičtvrtě hodiny návštěva Aquaparku, poté svačina a příprava na přátelský zápas.

ABC Braník – Jablonné nad Orlicí 6:5 (4:2)

Na zápas od 18 hodin jsme jeli do Kerhartic , což je část Ústi nad Orlicí, mikrobusem, který nám poskytl soupeř. Hráli jsme proti účastníkovi krajského Přeboru, týmu Jablonného nad Orlicí. Věkové složení týmu soupeře bylo podobné jako naše. Utkání ukázalo řadu pozitiv a dobrých individuálních výkonů. Měli jsme slušný začátek zápasu, pak hra trpěla mnoha střídáními, protože do zápasu zasáhlo všech 18 hráčů a oba brankáři.

Branky:                Velebil 3 (31‘, 39‘, 78‘), Fryš 2 (17‘, 43‘), Dyk (56‘)

Sestava:              Huth (Mařík) – Štěrba, Čihák, Petržilka, Macho (Pěchota, Branžovský) – Chlum, Zvelebil, Žůrek (Srba, Bentsa, Zika, Jaroš) – Fryš, Kařízek, Velebil (Dyk, Karpíšek)

Střely:                  21:14 (12:7)

Rohy:                    8:3 (2:2)

Fauly:                   15:10 (8:3)

Ofsajdy:                2:1 (2:0)

Po večeři (Vepřové na paprice) sledujeme finále Super Cupu Real Madrid – Atletico Madrid 2:4. Mimochodem právě před 5 lety se část našeho týmu zúčastnila finále Supercupu mezi Bayernem Mnichov a Chelsea v Praze

 

Úterý 14.8.2018

Cesta proběhla bez problémů a vlak dorazil na minutu přesně. Po večeři (Holandský řízek se šťouchanými brambory) tým absolvoval první tréninkovou jednotku ve dvou skupinách. Zakončili jsme jí hrou na půlku hřiště. Po druhé večeři večerka, chvíli chlapcům trvalo než byl klid ve všech pokojích.