15.4.2012 Slavoj Podolí - ABC Braník 6:35

15.04.2012 18:14

Přijatelné počasí nevydrželo do konce víkendu a těsně před naším zápasem 17.kola proti Podolí začalo pršet. A vydatný déšť vydržel celý zápas. Naši kluci se s nepříznivým počasím, stejně jako s hřištěm užším než předepisují pravidla, vypořádali téměř na jedničku a zvítězili vysoko 35:6.

Začátek zápasu jsme ale na jednom ze hřišť zaspali a první třetinu na něm prohráli 1:3. Kluci se nechali zaskočit, zřejmě měli za to, že soupeř bez bodu obývající poslední příčku tabulky se porazí sám. Ve druhé třetině se ale náš tým na tomto hřišti probral a třetí třetinu už odehrál s přehledem.

Na druhém hřišti šli kluci za vítězstvím od první do poslední minuty jednoznačněji. Honza Kubeš v bráně byl v podstatě bez práce. Jeho spoluhráči předvedli několik hezkých kombinací, z nichž většina končila gólem. Ač hřiště bylo užší, dokázali jsme celkem dost hru roztahovat a využívat prostory u postranních čar. Dan Petržilka vstřelil svému bývalému týmu 7 branek!

I když v zápase bylo několik nedostatků, za bojovnost a výdrž v nepříznivých podmínkách si pochvalu zaslouží celý tým.

Branky:            Petržilka 7, Vacek 5, Branžovský 4, Zika 4, Koblasa 3, Klícha 2, Bergmann 2, Peake 2, Douša, Hoza, Klomínek, Matoušek, Marek, Štrobl

Sestavy:

Tým A: Klomínek – Douša, Štrobl – Matoušek – Zika, Buchta – Bergmann, Peake      4:12 (3:1, 0:6, 1:5)

Tým B: Kubeš – Klícha, Hoza – Petržilka – Koblasa, Vacek – Branžovský, Marek        2:23 (0:7, 1:7, 1:9)