16.4.2019 ABC Braník U19 - SK Libuš U19 9:1 (5:1)

17.04.2019 07:25

V úterý 16.dubna jsme vstoupili do jarní části Poháru PFS. Ve čtvrfinále jsme na vlastním hřišti přivítali tým Libuše, se kterým jsme v kategorii U19 utkali v této sezóně už počtvrté. I tentokrát jsme byli úspěšní. V pohodovém tempu jsme zápas zvládli a po vysokém vítezství postupujeme do semifinále.

Jedinou komplikací v zápase bylo rychlé vedení soupeře, jehož hráč se důrazem prosadil už v 7.minutě. V 10.minutě ale vyrovnal na 1:1 Zdeněk Hour a pak už jsme vývoj zápasu kontrolovali.

V semifinále nás čeká tým Zličína, který na penalty vyřadil Hostivař.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:               10. Hour Zdeněk, 31. Nsingani Dennis, 38. Nsingani Dennis, 41. Macho Jakub, 43. Čihák Filip, 51. Chlum Antonín, 53. Vilkner Ondřej, 75. Vohralík David, 82. Řemenář Jiří

Sestava:              Mařík – Chlum, Čihák, Řemenář, Macho – Nsingani (65.Žůrek), Plánička, Vohralík, Douša (60.Burýšek) – Hour, Vilkner (69.Srba)

Střely:                  18:2 (10:2)

Rohy:                    6:0 (5:0)

Fauly:                   8:10 (3:4)

Ofsajdy:               4:0 (3:0)

Žluté karty:          0:0 (0:0)