16.9.2018 ABC Braník U19 - SK Ďáblice U19 6:2 (2:0)

16.09.2018 18:22

Třetí podzimní zápas (v rámci 4.kola – jedna dohrávka nás čeká ve čtvrtek) jsme sehráli na domácí trávě proti zatím stoprocentním Ďáblicím. Věděli jsme, že nás čeká těžký zápas a naše očekávání se naplnilo. Výsledek vypadá jednoznačně, průběh a obraz hry byly ale vyrovnanější. O našem vítězství rozhodla nebývalá střelecká efektivita – vždyť první dvě naše střely mířící na branku hostů znamenaly góly. Nejprve ve 12.minutě na zadní tyči doběhl přízemní centrovaný míč a otevřel tak skóre Filip Jozič. O šest minut později byl náš hráč faulován na pravé straně těsně před pokutovým územím. Místo očekávaného centru jsme ale přímý kop rozehráli a Michal Štěrba propálil vše co mu stálo v cestě – 2:0. Takto skvělý začátek nás ukolébal a po zbytek poločasu jsme nesledovali příliš pohledný zápas s minimem dalších příležitostí na obou stranách. Nedokázali jsme držet míč a kombinovat. A hlavně přidat další gól, který by zlomil odpor soupeře.

To se nepodařilo ani po přestávce. Sice se ve 49.minutě trefil David Vohralík, ale soupeř po nedorozumění v naší defenzivě v 55.minutě snížil na 1:3. Teprve další naše dvě branky v 59. a 60. minutě v podstatě rozhodly o dnešním výsledku a našem vítězství. Po zbytek zápasu už jsme nepřipustily žádné další komplikace a byť na každé straně padlo po jedné brance, tak na skutečnosti, že body zůstávají v Braníku se nic neměnilo.

Spokojenost dnes určitě je s výsledkem a vysokým počtem vstřelených branek, ve hře máme stále velké rezervy a je na čem dál pracovat. Hlavně musíme úspěšný vstup do soutěže, po kterém jsme v tabulce na nejvyšší příčce,  potvrdit v následujícím týdnu, kdy nás čekají tři utkání (!)

Kompletní výsledky ZDE

Branky:               12. Jozič Filip, 18. Štěrba Michal, 49. Vohralík David, 59. Procházka Petr, 60. Vohralík David, 89. Štěrba Michal

Sestava:              Paleček – Štěrba, Čihák, Trachta, Hour (46.Macho) – Nsingani, Plánička, Žůrek, Jozič (85.Srba) – Kařízek (46. Procházka), Vohralík (Voloshynovskyi), náhradníci: Huth

Střely:                  10:10 (3:6)

Rohy:                    2:6 (1:4)

Fauly:                   13:12 (8:7)

Ofsajdy:                12:1 (1:1)

Žluté karty:           2:0 (1:0) 44.Jozič, 64.Trachta)