17.11.2018 ABC Braník U17 - SK Střešovice B U17 4:0 (1:0)

18.11.2018 10:45

Poslední podzimní zápas Přeboru mladšího dorostu jsme sehráli 17.listopadu na domácí umělce. Mimochodem na den přesně čtyři roky od prvního našeho zápasu na velkém hřišti.

Povinné tři body jsme dnes získali. S výkonem spokojeni být nemůžeme. Nezapomněli jsme hrát fotbal, spíš přístup k utkání a koncentrace na co nejlepší výkon nebyly úplně optimální. A když jsme ve 36.vteřině zápasu po střele Dana Srby, kterém míč na velké vápno ideálně připravil Lukáš Bergman, šli do vedení, nabyli jsme zřejmě dojmu, že to půjde samo. A nešlo. Soupeř s týmem složeným z hráčů ročníku 2003 a 2004 nám nedaroval nic zadarmo. Dobře nás dostupoval, presoval naši rozehrávku a nepouštěl nás do šancí. Naše střely z dálky nebyly nebezpečné a tak se do šaten šlo na našeho hubeného vedení 1:0

Druhá půle nebyla o moc jiná. Nejdříve nás od velkých problémů zachránil ve 45.minutě Ondra Huth, který zlikvidoval sice jedinou, ale o to nebezpečnější střelu soupeře. O čtyři minuty naše vedení pojistil svým druhým gólem Dan Srba, když se uvolnil ve vápně a chytře na přední tyč skóroval. I přestože jsme nehráli ani dál moc dobře, podařilo se nám přidat ještě další dvě branky. V 53.minutě zatáhl na pravé straně míč Vojta Dyk a přihrávkou pod sebe připravil výbornou pozici pro Kubu Macha – 3:0. Poslední branku podzimu pak vstřelil  80.minutě Lukáš Bergman . Rozhodčí ji omylem připsal v zápisu Arturovi Fryšovi.

Po podzimu jsme v tabulce Přeboru na 1.místě, což musí samozřejmě všechny naše příznivce těšit. I tak nás čeká přes zimu hodně práce, abychom mohli být ještě víc spokojeni i s našimi výkony.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:               1. Srba Daniel, 49. Srba Daniel, 53. Macho Jakub, 80. Bergman Lukáš

Sestava:              Huth – Branžovský, Zika, Zvelebil, Pěchota – Chlum, Srba, Macho, Mesko (Dyk, Jaroš) – Bergman, Fryš (Karpíšek)

Střely:                  20:1 (12:0)

Rohy:                   7:1 (5:0)

Fauly:                  9:4 (3:2)

Ofsajdy:               2:0 (0:0)

Žluté karty:          0:1 (0:1)

Pavel MAŘÍK