19.11.2011 ABC Braník - Forward One 3:6 (0:4)

19.11.2011 20:07

Za příjemného, spíš podzimního počasí jsme v sobotu 19.listopadu odehráli první zápas Zimní ligy ABC Braník. Soupeřem nám bylo mužstvu FORWARD ONE z Děčína, které přijelo s pouhými šesti hráči a brankářem. Naše výhoda dvou pětek na střídání se ale nijak výrazně neprojevila, soupeř celý zápas odehrál ve vysokém tempu.

První poločas nám příliš nevyšel. Snažili jsme se sice hrát kombinačně, veškerá snaha ale končila v uctivé vzdálenosti od soupeřovy branky. Za první poločas jsme nevystřelili, zatímco soupeř trestal naše individuální chyby. Dostali jsme čtyři branky a dalším šancím Forwardu zabránil výborně chytající Dan Janalík v naší brance, který často hasil nedůslednosti našich obránců.

V druhém poločase už to byl v našem podání výkon, který se musel líbit. Vypracovali jsme si i několik šancí, ale střely končily většinou v rukou dobře chytajícího brankáře hostů nebo i na břevně po šanci Lukáše Koblasy. První naší branku vstřelil parádně Dan Janalík, který se v brance pro druhý poločas vystřídal s Kubou Doušou, přímo z rohu. V tu chvíli byl ještě čas na zvrat, bohužel takřka vzápětí jsme inkasovali další branku a bylo jasné, že už nám k vyrovnání bude chybět čas. Tím spíš, že jsme ještě jednou a opět zbytečně inkasovali. Konečné skóre 3:6 je asi příliš kruté, šanci na lepší výsledek jsme ale propásli v první poločase.

Branky:            Janalík D., Koblasa, Peake T.