21.10.2018 ABC Braník U17 - Sokol Dolní Počernice U17 8:0 (4:0)

21.10.2018 16:44

Mladší dorost se dnes vrátil do přípravkových dob, kdy jsme měli domácí hrací čas neděli 8:00. Dnes se začínalo sice o půl hodiny později, ale i výsledek, kterým zápas skončil, také odpovídá spíš přípravkovým časům.

Vítězství  8:0 je ale naprosto zasloužené a odpovídá i dění na hřišti. Tam jsme od první do poslední minuty dominovali a nikoho nenechali na pochybách, jak zápas dopadne. Skóre otevřel už v 6.minutě Artur Fryš, když si dovolil i nádherný hokejový blafák na brankáře hostí. Všem přítomným se musel líbit i druhý gól Tondy Chluma ve 14.minutě, když neatakován v soupeřově šestnáctce podebral míč a přehodil bezmocného brankáře. A nemluvím o rychlé kolmé akci, která brance předcházela.

Dnes se často měnila sestava a hráči, kteří nedostávají vždy tolik prostoru toho využili. Těsně po přestávce zvýšil už na 5:0 Jakub Karpíšek poté, co se dostal k odraženému míči po předchozí naší střele do tyče. Krásný gól vstřelil v 64.minutě stoper Jáchym Zvelebil, který se dostal až na hrot a tváří v tvář brankáři se nemýlil. Na konečných 8:0 uzavřel Kája Mařík, který nastoupil na posledních 10 minut v útoku.

Dnešní náš výkon potěšil branické fanoušky, byť soupeř nám situaci hodně ulehčil. Potěšující byl ale hlavně týmový výkon, to že si kluci zápas skutečně užili s radostí a že hráli s nasazením až do konce.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:                5. Fryš Artur, 14. Chlum Antonín, 16. Chlum Antonín, 27. Předota Lukáš (vl.), 42. Karpíšek Jakub, 56. Mesko Václav, 64. Zvelebil Jáchym, 76. Mařík Karel

Sestava:              Mařík (46.Huth) – Bentsa, Petržilka, Zvelebil, Macho (Pěchota, Mesko) – Branžovský, Srba, Zika, Chlum (Jaroš, Karpíšek) – Bergman, Fryš (Dyk)

Střely:                  20:4 (9:1)

Rohy:                   8:1 (6:0)

Fauly:                  7:5 (4:2)

Ofsajdy:               7:1 (2:1)

Žluté karty:          1:0 (0:0) 58.Branžovský