22.4.2012 ABC Braník - Bohemians 1905 3:19

22.04.2012 14:18

V neděli 22.dubna jsme na mokré trávě přivítali druhé nejlepší pražské mužstvo – Bohemians 1905. Tedy mužstvo, proti kterému se v mnoha minulých utkáních v soutěži nebo na turnajích projevuje v hlavách našich kluků jakýsi psychický blok. Řada našich hráčů totiž právě Bohemkou prošla. Tentokrát jsme se ale soupeři postavili celkem statečně a utkání bylo celým týmem odbojované od začátku do konce.

Hrálo se tentokrát 4x13 minut, tak aby se obě hřiště prostřídala rovnoměrně. V první čtvrtině jsme působili zakřiknutě a téměř neohrozili hostující brankáře. Naopak jsme inkasovali dohromady pětkrát, zatímco řadu dalších šancí hostující hráči zahodili nebo je zneškodnili naši brankáři. Ve druhé části hry už jsme se trošku zvedli, opět sice pětkrát inkasovali, ale sami alespoň jednou skórovali a k tomu několik dalších šancí jsme řešili zbrkle, takže bez úspěchu. Nejlepší z našeho pohledu byla třetí část hry, kdy jsme dokonce na jednom  hřišti zvítězili 1:0 a hru alespoň opticky vyrovnali. Skóroval Adam Paška, dnes debutující v našem dresu. Soupeř byl samozřejmě fotbalovější, naše kluky ale zdobila bojovnost a snaha. Škoda závěrečné části hry, kdy jsme si celkové skóre podstatně pokazili. Zatímco po třech čtvrtinách byl průběžný výsledek ještě přijatelný - 2:12, poslední čtvrtinu jsme prohráli 1:7. Přesto si za dnešní výkon zaslouží pochvalu celý tým. Škoda jen několika neproměněných šancí a několika málo chyb v obraně, prohra nemusela být tak vysoká. Právě jen díky těsnému rozdílu ve skóre po tomto kole klesáme opět na 5.místo za Motorlet.

Branky:            Štrobl, Paška, Kejha

Sestavy:

Tým A:     Klomínek – Kejha, Hoza – Matoušek – Vacek, Branžovský – Khomyn, Buchta     1:10 (0:2, 0:3, 0:2, 1:3)

Tým B:     Mařík – Douša, Klícha – Petržilka – Koblasa, Caban – Paška, Štrobl, Kubeš         2:9 (0:3, 1:2, 1:0, 0:4)