25.9.2018 ABC Braník U17 - FC Háje U17 6:0 (3:0)

25.09.2018 20:39

V odloženém zápase 3.kola Přeboru mladšího dorostu jsme přivítali na domácím hřišti tým FC Háje. Pryč jsou napínavá derby utkání z minulých sezón proti stejně starým hráčům. Dnes proti nám nastoupilo mužstvo složené hráčů ročníku 2003 a 2004. I bez toho jsme měli vzhledem k výsledkům úvodních zápasů jedinou povinnost – 3 body.

Cíl jsme splnili po jednoznačném průběhu utkání. Od první do poslední minuty jsme kontrolovali jeho vývoj a zaslouženě zvítězili. Už v 10.minutě se poprvé mezi střelce zapsal Lukáš Bergman, který se dostal k míči po nakrátko rozehraném rohovém kopu. Další uklidnění přinesla 17.minuta a v ní druhý gól. Kuba Macho se nejlépe orientoval v pokutovém území hostů a z otočky zvýšil na 2:0. Do přestávky přidal svojí druhou branku Lukáš Bergman a navíc Artur Fryš ve 39.minutě neproměnil pokutový kop. Vzhledem k tomu, že hosté naší branku za úvodních 40 minut neohrozili, do kabin jsme šli v klidu.

V druhé půli jsme hodně střídali, ale chtěli jsme především přidat další branky. Zápas už neměl nijak závratné tempo. Předvedli jsme řadu pěkných kombinací, které vedly k dalším třem brankám. Hattrick završil v 56.minutě Lukáš Bergman a v 60.minutě si dezorientovaná obrana hostů dala vlastní gól. Na konečných 6:0 upravil skóre Artur Fryš krásnou střelou so šibenice.

Za zvládnutý zápas tým zaslouží pochvalu. Výkon nebyl úplně optimální, stále je na čem pracovat. Výhru musíme ale potvrdit hned v pátek na Přední Kopanině, která je po třech kolech bez ztráty bodu.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:                10. Bergman Lukáš, 17. Macho Jakub, 35. Bergman Lukáš, 56. Bergman Lukáš, 60. Novotný Lukáš (vl.), 65. Fryš Artur

Sestava:              Mařík (75.Huth) – Mesko, Petržilka, Zvelebil, Macho (Pěchota, Vodička) – Fryš, Srba, Zika, Chlum (Bentsa, Dyk, Lenert) – Bergman, Parpel (Karpíšek)

Střely:                  14:2 (8:0)

Rohy:                    6:3 (4:2)

Fauly:                  14:5 (8:1)

Ofsajdy:                3:1 (3:1)

Žluté karty:           5:1 (0:1)