26.6.2011 - Tempo Cup - 13.místo

26.06.2011 21:26

V neděli jsme se zúčastnili velmi dobře obsazeného a zorganizového turnaje Tempo Cup. Za pochvalu stojí především velikost hřiště, zcela nesrovnatelná se sobotními rozměry na Braníku. I míč velikosti 3 kvalitě hry prospěl. Byť jsme zcela propadli dnešním umístěním, naše jednotlivé výkony nebyly špatné. Zejména v zápasech proti Slavii a Humpolci jsme byli chvílemi i lepší než soupeř. Skupinu o celkové 13.místo jsme pak odehráli na horním nerovném hřišti, což sice naši hru ovlivnilo, přesto jsme všechny zápasy po zásluze vyhráli.

Naším prvním soupeřem v základní skupině byla Slavie. Po vyrovnaném průběhu, v němž jsme soupeře přestříleli, jsme ale nakonec odešli poraženi 1:3. Přesto jsme mohli být s naší hrou a nasazením spokojeni. Chyběl snad jen větší důraz v koncovce, vždyť i jediný náš gól padl z kopačky soupeřova hráče.V druhém zápase proti Áčku Čafky jsme se dokonce ujali vedení, tragický byl ale začátek druhého poločasu, kdy tři rychlé a smolné góly Čafky rozhodly. O bytí a nebytí jsme se tak utkali s Humpolcem. V tomto utkání jsme vzhledem k remíze soupeře se Slavií potřebovali zvítězit. O vítězství jsme se ale připravili sami už v prvním poločase vlastní střeleckou nemohoucností. Šancí jsme měli na tři zápasy a nikdo by se nedivil, kdybychom vedli 5:0. Místo toho jsme horko těžko vydřeli remízu 1:1. Jeden jediný získaný bod nás ze čtvrtého místa poslal do skupiny o celkové 13. – 16.místo. V ní jsme všechna tři utkání celkem přesvědčivě zvládli a na závěr této sezóny si připsali celkové 13.místo.

Náladu nám alespoň trochu vylepšil Kája Mařík, který se stal celkovým vítězem individuální soutěže v přesnosti střelby. Gratulujeme!