26.9.2010 8,00 ABC Braník - Aritma 7:0 (5:0)

26.09.2010 13:17

V zápase 4.kola Přeboru jsme přivítali na domácím hřišti mužstvo Aritmy. Zápas se bohužel musel odehrát za neustálého silného deště. Z tohoto důvodu byl přeložen na umělku, která i tak byla místy podmáčená. S nepřízní počasí se lépe poprali naši kluci a soupeře nepustili za celý zápas do jediné šance. Celý zápas se odehrál v podstatě na polovině hostů a Simon v brance se k míči dostal jen při několika odkopech a rozehrávkách.

Nám se vydařila hlavně první polovina, kdy jsme lépe kombinovali a hlavně jsme dokázali vypracované šance proměňovat. Skóre otevřel už ve třetí minutě přesnou střelou střelou Kája Mařík. Druhý gól si k dnešním narozeninám nadělil ve 14.minutě Honza Přibyl, když využil přihrávku od Omara Modreka. Na třetí branku jsme čekali jen další tři minuty. Pavel Molodcii si zpracoval centr od Kuby Douši a nedal brankáři Aritmy šanci. V poslední minutě první půle jsme stačili přidat dvě branky. Nejdřív se po levé straně probil Kuba Buchta a přesným centrem našel Kubu Doušu. Ten nezaváhal a prostřelil ruce hostujícího brankáře. Pátou branku přidal sám Kuba Buchta. Do šaten jsme tak šli s jasným vedením 5:0.

V podobně rychlém tempu jsme začali i druhý poločas. Hned v 26.minutě vydoloval Theo Caban míč z gólmanovy náruče a Pavel Molodcii přidal svůj druhý gól. Ve 30.minutě posunul Kuba Douša míč do středu hřiště na Thea Cabana a ten zvýšil na 7:0. Jak se ukázalo později stanovil touto střelou i konečné skóre zápasu. Přestože jsme i nadále byli jednoznačně lepší a dostávali jsme se i do šancí, žádnou jsme již neproměnili. Přesto byl dnešní výkon velmi povedený, zejména vzhledem k podmínkám, ve kterých se hrálo. Po tomto zápase jsme nadále na třetím místě tabulky, před námi jsou zatím neporažení Admira a Bohemians 1905.

Branky: Molodcii 2, Mařík, Přibyl, Douša, Buchta, Caban

Fotografie z tohoto zápasu nehledejte :-)