28.10.2018 Loko Vltavín U17 - ABC Braník U17 0:10 (0:0)

28.10.2018 21:38

V 8.kole Přeboru jsme jeli na Loko Vltavín v roli favorita. Domácí tým se nachází bez bodu na posledním místě tabulky. V podstatě po celý den zápasu pršelo, tak bylo utkání přesunuto na zbrusu novou umělku. Ta sice vyhovovala naší kombinační hře, její rozměry naopak defenzivní hře domácích.

Nakonec jsme dosáhli na první pohled jasného vítězství, mimochodem pro tento tým nejvyššího od chvíle, kdy hrajeme na velkém hřišti. Výhře ale předcházel protrápený první poločas, kdy jsme sice měli míč převážnou část ve své moci a kdy jsme mnohokrát vystřelili na branku domácích. Dobře jsme kombinovali především ale v uctivé vzdálenosti od soupeřovy branky. Naše koncovka byla nepřesná a nedůrazná a tak většina střel skončila mimo branku nebo jsme trefili připraveného gólmana domácích. Do kabin se tak šlo za bezbrankového stavu. A mohlo být i hůř, ojedinělá střela domácích se ve 12.minutě naštěstí jen otřela o tyč naší branky.

V kabině byla klukům zdůrazňována hlavně trpělivost. Věřili jsme, že gól přijde a tím se zvrátí vývoj zápasu. A branka přišla naštěstí velmi rychle, hned v první minutě druhého poločasu se trefil dnes nakonec čtyřbrankový Adam Branžovský. Po úvodní brance jsme se zcela uklidnili a přidali dalších devět gólů.

Nakonec si tedy odvážíme zasloužené tři body, úplně spokojeni však zejména s prvním poločasem být nemůžeme. Podobné zápasy proti slabším soupeřům, navíc za nehezkého počasí, nebývají ale snadné a za to že to kluci zvládli, nakonec tým pochvalu zaslouží.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:                 41. Branžovský Adam, 56. Fryš Artur, 60. Srba Daniel, 62. Fryš Artur, 64. Bergman Lukáš, 66. Branžovský Adam (pen.), 76. Branžovský Adam, 78. Bergman Lukáš, 79. Branžovský Adam, 80. Bergman Lukáš

Sestava:              Huth – Pěchota, Petržilka, Zvelebil, Macho – Mesko, Jaroš, , Zika, Srba (Branžovský) – Fryš, Karpíšek (Bergman, Karpíšek)

Střely:                 3:40 (2:17)

Rohy:                  0:4 (0:2)

Fauly:                 3:7 (1:4)

Ofsajdy:              1:2 (0:1)

Žluté karty:          0:1 (0:1) 35.Mařík

Pavel MAŘÍK