28.2.2020 SK Aritma - ABC Braník 2:0 (2:0)

29.02.2020 13:27

Přátelský zápas na Aritmě, který jsme sehráli v nezvykle pozdních večerních hodinách, měl být generálkou před začátkem soutěže příští víkend. Čekali jsme, že domácí přezimující na 3.příčce skupiny A České divize U19 skutečně prověří naši připravenost na jarní část sezóny. To se i potvrdilo. Podle výsledku a obrazu hry zejména v prvním poločase to s námi nevypadá moc dobře. Zalekli jsme se fyzické převahy soupeře, hráli jsme bez důrazu a vůbec nedokázali ohrozit branku Aritmy. Zato

Naše obrana byla neustále pod tlakem, nedokázali jsme udržet míč v bezpečné vzdálenost od naší branky.  Naopak po zbytečném faulu a následném přímém kopu jsme poprvé inkasovali už v 10.minutě. Zbytečná ztráta míče o deset minut později vedla k druhé brance v naší síti.

Po přestávce už to bylo z naší strany o poznání lepší. Hra se vyrovnala a vytvořili jsme si i příležitosti na úpravu skóre. To se však nepodařilo a z Aritmy si tak odvážíme porážku 0:2 a hodně námětů k přemýšlení.