28.9.2018 FC Přední Kopanina U17 - ABC Braník U17 1:5 (0:3)

30.09.2018 18:58

Ve sváteční pátek nás rozpis Přeboru poslal k dalšímu utkání na Přední Kopaninu. Tam jsme vždy v minulosti jezdili v roli favorita pro relativně laciné body. Tentokrát jsme si ale nebyli jisti, co nás čeká, protože soupeř byl v tabulce po třech kolech se třemi výhrami bez jediné obdržené branky vysoko nad námi. I tak jsme do zápasu šli s jednoznačným cílem – 3 body.

Cíl jsme splnili po jednoznačném průběhu, ve kterém jsme byli lepším týmem. Hráčům se dařilo dodržet většinu pokynů trenérů a výsledkem bylo pět branek v domácí síti. Skóre otevřel už v 5.minutě Lukáš Bergman po centru Vojty Dyka z pravé strany. Na další branku jsme čekali do 17.minuty, kdy Artur Fryš nadvakrát zvýšil na 2:0. Poločasový stav 3:0 pro branické barvy stanovil Vojta Dyk.

V podobném duchu se nesl i poločas druhý. Kontrolovali jsme hru, několikrát jsme si připravili i příležitost ke vstřelení branky. To se povedlo hned tři minuty po změně stran. Na 4:0 z našeho pohledu zvýšila posila z týmu starších žáků Zachary Perpel. V 51.minutě jsme přišli o čisté konto. Hráč domácích z přímého kopu z velkého úhlu dokázal míč zatočit pod břevno u vzdálenější tyče. V následující minutě jsme dokázali ale odpovědět. Skóre uzavřel stejný hráč, který ho dnes otevřel – Lukáš Bergman.

Dnes jsme na Kopanině potěšili nejen výsledkem, ale i výkonem. Snad na oboje navážeme hned v dalším utkání, které nás čeká v neděli na domácím hřišti proti Pragovce.

Kompletní výsledky ZDE

Branky:                5. Bergman Lukáš, 17. Fryš Artur, 31. Dyk Vojtěch, 43. Parpel Zachary, 57. Bergman Lukáš

Sestava:              Mařík (41.Huth) – Bentsa, Zika, Zvelebil, Pěchota (Vodička) – Mesko, Chlum, Srba, Dyk (Jaroš, Karpíšek) – Bergman, Fryš (Perpel)

Střely:                  3:15 (1:8)

Rohy:                   3:5 (2:3)

Fauly:                  8:11 (3:4)

Ofsajdy:                0:3 (0:2)

Žluté karty:           1:0 (0:0)