3.10.2010 11,30 Bohnice - ABC Braník 2:9 (1:4)

03.10.2010 20:17

K utkání 5.kola jsme nastoupili v neděli 3.10. na větrné hůrce v Bohnicích. Naštěstí nás kluci zahřáli svým výkonem. I když úvod zápasu nám příliš nevyšel a domácí šli hned ve 2.minutě do vedení, v dalším průběhu zápasu jsme měli jednoznačnou převahu a zvítězili vysoko 9:2. A to jsme ještě neproměnili velké množství gólových příležitostí, což byla asi největší slabina dnešního utkání. Kombinační hra, některé individuální výkony a výsledek nás ale jednoznačně musely potěšit.

Po úvodní brance domácích jsme se probouzeli jen pomalu a teprve v 15.minutě vyrovnal Jarda Zika. V 17.minutě jsme už šli do vedení my. Pavel Molodci nádherně přenesl hru zleva na pravou stranu, posunul míč na Honzu Přibyla a ten nezaváhal. Hned v následující minutě protlačil míč debutant v našem dresu Lukáš Koblasa před prázdnou bránu a Kája Mařík už měl snadnou úlohu. Od této chvíle nebylo o vítězi pochyb. V poslední minutě první půle přidal navíc svojí druhou branku Jarda Zika.

Po přestávce jsme na soupeře vlítli ještě ve větším tempu a pohodě. Výsledkem byly ale bohužel jen tři nevyužité stoprocentní šance. Gólově se však prosadili obránci. Nejdřív Kuba Douša střelou z dálky zvýšil na 5:1, pak lob Honzy Kubeše skončil rovněž za zády domácího brankáře. Ve 41.minutě se k rozehrání přímého kopu z velké dálky postavil Samuel Hoza, hrající po týdnu bez tréninku. Jeho povedená střela skončila až v síti a Samuel tak potvrdil svůj obětavý výkon. V následující minutě jsme si vybrali slabší chvilku a nechali jinak výborně chytajícího Omara Modreka napospas nájezdu soupeře, který nezaváhal. Ve 45.minutě oslavil gólem svůj branický debut v mistráku Lukáš Koblasa. Tři minuty před koncem završil svůj hattrick i celkové skóre Jarda Zika.

Po tomto kole jsme i dál na 3.místě Přeboru a těšíme se na těžkého soupeře v příštím kole – mužstvo Meteoru.

Branky: Zika 3. Přibyl, Mařík, Douša, Kubeš, Hoza, Koblasa