30.10.2010 8,30 Sokol Stodůlky - ABC Braník 0:15 (0:7)

30.10.2010 20:28

Rozpis soutěže nás v 9.kole poslal do Stodůlek. Při pohledu na tabulku a dosavadní výsledky soupeře nikdo nemohl pochybovat o tom, že si jedeme pro tři body. Překážkou nám nemohla být ani velmi hrbolatá tráva pokrytá navíc vrstvou jinovatky. Na ranní vstávání jsme zvyklí z domácích zápasů…

Úvod zápasu ale patřil soupeři. Zahrozil sólem z poloviny hřiště, které zlikvidoval Simon Klomínek v brance, a následně vybojoval dva rohové kopy. To však byla labutí píseň domácích a ve 4.minutě se už nám podařilo otevřít skóre. Brankostroj načal Pavel Molodcii. Další vývoj zápasu už byl jednoznačně pouze v naší režii a jedinou otázkou bylo, kolik gólů se nám podaří vstřelit. Druhá branka přišla v 10.minutě z pravačky Kuby Buchty. Ve 12.minutě jsme velmi rychle přenesli hru z vlastní poloviny, kde ho vybojoval David Krajinskyj a Samuel Hoza zvýšil na 3:0. O dvě minuty později se poprvé trefil dnešní kapitán Omar Modrek, když dorážel míč, který neudržel domácí brankář. Naší pátou branku přidal z dálky Kuba Buchta. Ve 22.minutě přidal svůj druhý dnešní gól Omar Modrek. Poločasový účet uzavřel Honza Přibyl.

Obraz hry po přestávce se nijak nezměnil. Ve 27. a 28.minutě dal dva góly z těsné blízkosti branky Daniel Janalík. Dva zápisy do tabulky střelců přidal ve 30. a 34.minutě Kája Mařík, když oba góly vstřelil z dálky. Ve 37.minutě završil svůj hattrick Kuba Buchta. O dvě minuty později krásně přihrál před branku domácích Jarda Zika a i Omar Modrek si připsal hattrick. Ve 45.minutě se po krásné kombinaci po ose Buchta – Přibyl zapsal do listiny střelců i Jarda Zika. Na konečných 15:0 pro ABC uzavřel skóre svým čtvrtým gólem Omar Modrek.

Odvezli jsme si tedy povinné vítězství. Kromě vysokého skóre ale potěšila i hra, kterou jsme se prezentovali. Navzdory velmi hrbolatému hřišti jsme se snažili o kombinační hru a nepřizpůsobili jsme se domácím. Protože soupeř nastoupil převážně s hráči ročníku 2003, nutno alespoň za snahu pochválit i jeho.

V tabulce po tomto kole zůstáváme na 2.místě.

Branky:            Modrek 4, Buchta 3, Janalík 2, Mařík 2, Molodcii, Hoza, Přibyl, Zika