31.1.2012 ABC Braník 02 - ABC Braník 01 6:11 (5:5)

31.01.2012 20:47

Další zápas Zimní ligy jsme místo prázdninového víkendu předehrávali v úterý 31.ledna. Teplota byla během zápasu hluboko pod bodem mrazu, přítomné ale zahřál pěkný fotbal a 17 vstřelených branek. O dramatický náboj zápasu se však postaral především náš tým, který o rok staršího soupeře řádně zaskočil hned v úvodu zápasu. Ve 2.minutě jsme vedli 1:0 a hra v poli byla naprosto vyrovnaná. Určitě nám pomohl i profesorský přístup soupeře. Při několika šancích nulajedniček nás podržel skvěle chytající Simon Klomínek v naší brance. Přesto nám soupeř odskočil na dvoubrankové vedení 4:2. Ani to naše hráče nepoložilo, třemi brankami jsme strhli vedení na naši stranu. Těsně před přestávkou jsme bohužel inkasovali na 5:5. Tento stav byl možná trochu překvapivý, ale víc než zasloužený.

Začátek druhého poločasu se vyvíjel v podobném duchu jako ten první. Bohužel jsme neproměnili několik příležitostí ke vstřelení branky. Naopak soupeř náš statečný boj zlomil v rozmezí 45. až 48.minutě třemi rychlými brankami. Škoda, protože celkové skóre 6:11 je z pohledu vývoje zápasu až příliš kruté.

Všichni hráči si za dnešní výkon zaslouží pochvalu. Zkušenosti z podobných těžkých zápasů jsou pro ně k nezaplacení.

Branky:             Mařík 2, Kejha 2, Koblasa, Matoušek

Sestava:            Klomínek – Macho, Buchta – Přibyl – Koblasa, Mařík a Kubeš, Kejha – Caban – Matoušek, Molodcii