31.5.2020 ČLU Beroun - ABC Braník 2:2 (1:0)

31.05.2020 18:16

Ve 2.kole KORONA CUPU jsme se opět představili na soupeřově hřišti. Tentokrát na pěkné trávě v Berouně. Domů si vezeme pouze bod po výkonu, který byl lepší než minulý týden, ale zdaleka ne uspokojivý.

V prvním poločase jsme si moc nevěděli rady s tvrdou a silovou hrou soupeře a příliš jsme se nedostávali k ohrožení jeho branky. Tu mimochodem hájil náš brankář Andreas Vávra místo absentujících domácích gólmanů. Domácí šli ve 22.minutě do vedení z penalty, kterou po delším váhání rozhodčí přísně nařídil za faul Járy Ziky v naší šestnáctce.

Ve druhé půli postupně začaly domácím, za které nastoupila i řada hráčů mladší dorostu mající už jeden zápas v nohách, docházet síly. Postupně jsme přebrali kontrolu nad hrou a dostávali se častěji do koncovky. Ta však byla pohříchu nepřesná a nedůrazná. Snad s výjimkou střely Kuby Macha z hranice pokutového území v 51.minutě, kterou prostřelil vše, co mu stálo v cestě a srovnal na 1:1. Nepodařilo se nám však obrat v zápase potvrdit druhou brankou. Naopak v 69.minutě jsme nechali v naší defenzivě domácím hráčům dostatek prostoru a opět prohrávali o gól. O čtyři minuty později bylo ale opět srovnáno, když se po levé straně důrazně probil Francois Klinger a srovnal na 2:2. Protože i přes další naše střelecké pokusy gól už nepadl, stanovil tak i závěrečný výsledek.

S pouhým bodem tak nemůžeme být spokojeni a v následujících dvou zápasech, které odehrajeme na domácím hřišti, budeme muset ztrátu napravit.

Branky:                51. Macho, 73 Klinger

Sestava:              Mařík - Bentsa, Čihák, Zika, Basshiev (Horčík) – Klinger, Srba, Macho, Román (Dimovski, Dyk) – Lebeda, Velebil (Karpíšek) – za soupeře odchytal zápas Vávra

Střely:                  8:20 (6:8)

Rohy:                    4:4 (3:2)

Fauly:                  10:9 (6:7)

Ofsajdy:                2:7 (0:4)