8.1.2011 Turnaj Milovice - 4.místo

08.01.2011 17:49

První turnaj roku 2011 konaný v sobotu 8.1.2011 v Milovicích nám příliš nevyšel a po třech prohrách a dvou výhrách proti mladším soupeřům jsme obsadili čtvrté místo.

V úvodním zápase proti silnému mužstvu Hradce Králové nám sice patřila první šance, kdy Jarda Zika minul branku soupeře, ale v rozmezí 2. až 4.minuty jsme třikrát inkasovali a bylo rozhodnuto. V druhém utkání proti Podolí jsme si spravili chuť a vyhráli 9:0. Hattrickem se blýskl Lukáš Koblasa. Řada dalších šancí ale zůstala nevyužita. Proti našemu tradičnímu soupeři Bohemce jsme tentokrát neuspěli a prohráli 0:3. Nešťastně pro nás dopadlo utkání proti Jablonci. Vlastním gólem jsme rychle prohrávali 0:1 a ještě v během první minuty inkasovali podruhé. Pak jsme sice měli několik šancí, ale doplatili jsme na naší starou bolest - střeleckou nemohoucnost. Teprve minutu před koncem se nám podařilo snížit Danem Janalíkem, vyrovnat jsme už ale nestihli. V posledním utkáním jsme narazili na Slavii 2003, se kterou už jsme jednu prohru právě v Milovicích utrpěli. Tentokrát se nám dařilo podstatně lépe a vyhráli jsme 4:1. Samuel Hoza zaznamenal hattrick.

Turnaj vyhrála Bohemka před Hradcem Králové a Jabloncem.