9.8.2019 ABC Braník - SEKO Louny 5:1 (1:0)

10.08.2019 07:35

Na soustředění v Blšanech jsme se utkali s divizním starším dorostem SEKO Louny. Soupeř hrál důrazný fotbal, ale i s několika náročnými tréninkovými jednotkami v nohách jsme byli lepším týmem.

V prvním poločase jsme zahodili několik nadějných příležitostí a vedli jen 1:0. Soupeř z ojedinělé příležitosti na začátku druhé půle srovnal. Dvěma brankami v 68. a 77.minutě jsme strhli vedení zpět na naši stranu a v samém závěru přidali další dva góly. Vyzkoušeli jsme si penaltový rozstřel, ve kterém jsme vyhráli 6:5.

V našem výkonu bylo i vzhledem k častým změnám v sestavě několik hluchých míst. Minimálně s bojovností a nasazením jsme spokojeni. A i když jde o přípravu, vítězství je pro nás cenné i pro povzbuzení do další práce. Zápas se hrál na nádherné trávě.

Branky:                 29.Kozurak, 68.Nejedlý, 77.Fryš, 86.Fryš, 90.Román

Sestava:              Mařík – Bentsa, Čihák, Zika, Macho (Petržilka) – Kozurak, Srba, Žůrek, Román (Branžovský) – Fryš, Velebil (Nejedlý). Do zápasu nezasáhl kvůli zranění stehenního svalu Burýšek

Střely:                  15:6 (9:4)

Rohy:                   14:0 (5:0)

Fauly:                   9:11 (6:5)

Ofsajdy:               2:0 (1:0)