9.9.2018 ABC Braník U17 - Union Vršovice U17 0:0 (0:0)

09.09.2018 13:33

V neděli 9.září jsme se konečně dočkali prvního mistráku. Mladší dorost hned v úvodním utkání nového ročníku Přeboru narazil na tradičního a nepříjemného soupeře z Vršovic. Zápas skončil nakonec bezbrankovou remízou, která se vzhledem k průběhu a počtu šancí na obou stranách dá hodnotit zřejmě jako spravedlivá.

Na našem výkonu byla znát dlouhá vynucená tréninková pauza a absence přípravných zápasů. Vždyť naposledy jsme se v zápase představili v půlce srpna na soustředění…. Zejména první poločas jsme se dost hledali, vázla kombinace a dopředu jsme byli málo nebezpeční. Víc ze hry tak měli spíš hosté, výrazné gólové příležitosti jsme skoro neviděli. Výjimkou byla 34.minuta, kdy se sám před hostujícím gólmanem objevil Lukáš Bergman, jehož střelu ale brankář vytěsnil nad bránu a 36.minuta, kdy se zablýsklo před naší brankou. První střelu nedokázal Kája Mařík udržet ve svých rukavicích, dorážku ale vyrazil rovněž nad branku. Jinak jsme viděli bojovný fotbal s řadou nepřesností na obou stranách.

V druhé půli už jsme se představili v lepším světle. Dařilo se nám déle kontrolovat míč a hodně se hrálo na polovině hostů. Připravili jsme si i několik šancí, žádná však neskončila gólem. Stejně tak naše defenziva nedopustila gólový zápis hráčům z Vršovic.

Remíza je sice ztrátou vzhledem k tomu, že jsme hráli na domácí trávě a hlavně vzhledem k cílům, které tým pro letošní sezónu má.

Branky:                               

Sestava:              Mařík – Branžovský, Macho, Zvelebil, Pěchota – Bensta, Zika, Srba, Dyk (Jaroš) – Bergman, Fryš (Karpíšek)

Střely:                  7:7 (3:4)

Rohy:                   6:3 (4:2)

Fauly:                  11:8 (7:2)

Ofsajdy:               2:1 (2:0)

Žluté karty:          0:1 (0:0)

Pavel MAŘÍK