Rodí se nový tým pro sezónu 2010-2011

16.06.2010 22:05

Pro sezónu 2010 - 2011 začínáme budovat nové mužstvo mladší přípravky ABC Braník.

Přicházejí k nám noví hráči, kteří by měli posilnit náš zatím úzký kádr. Na domácím turnaji v neděli 13.6.2010 se poprvé představil Simon Klomínek, který přichází z Bohemians. Další posily jsou v jednání. Uvítáme mezi  sebou všechny zájemce o fotbal ať s předchozí zkušeností z jiných oddílů nebo i úplné začátečníky.

Bližší informace podá vedoucí mužstva Pavel MAŘÍK - tel. +420 602 331 716, mail: pavel.marik@rosler.cz.

O působení mladší přípravky ABC v sezóně 2009 - 2010 se více dozvíte zde.

Pavel MAŘÍK

Novinky

Sobota 16.6.2018 - NOMINACE - POZOR ZMĚNA !!!

10.06.2018 21:15
Poslední zápas sezóny nás čeká v sobotu na Braníku: 16.6.2018 14:30   ABC Braník - FK Újezd nad Lesy (MU, tráva) Sraz:          9:15 hod, 13:30 hod, ABC Braník Nominace:    Bentsa, Čihák, Jaroš, Chlum, Macho, Mařík, Mesko, Pěchota, Procházka,...

Neděle 10.6.2018 - NOMINACE

03.06.2018 18:50
Předposlední zápas sezóny nás čeká na hřišti, kde jsme ještě nikdy nehráli: Neděle 10.6.2018   17:00  TJ Praga - ABC Braník (MU, tráva)  Sraz:                16:00, hřiště TJ Praga, Sokolovská 810/304,...

Neděle 3.6.2018 - NOMINACE

29.05.2018 20:22
Předposlední domácí mistrák nás čeká v neděli: 3.6.2018 14:45  ABC Braník - FC Zličín (MU, tráva) Sraz:             13:45 hod, ABC Braník Nominace:    Balej, Bentsa, Čihák, Chlum, Mařík, Mesko, Pěchota, Srba, Stupka, Štofl,...

Středa 23.5. - neděle 27.5.2018 - NOMINACE

20.05.2018 16:25
Ve středu sehrajeme přátelský zápas s divizní Admirou a k mistráku jedeme v neděli na Kopaninu: Středa 23.5.2018 17:00  FK Admira Praha - ABC Braník (PU, tráva) Sraz:             16:15 hod, hřiště ZŠ Hovorčovická - Hovorčovická 11,Praha 8, mapa...

Sobota 19.5.2018 - NOMINACE

13.05.2018 20:45
V sobotu nás čeká další mistrovské utkání, tentokrát na domácím hřišti: 19.5.2018 15:30  ABC Braník - SK Ďáblice (MU, tráva) Sraz:             14:30 hod, ABC Braník Nominace:    Bentsa, Branžovský, Čihák, Fryš, Chlum, Kouba,...

Sobota 12.5.2018 - NOMINACE

08.05.2018 23:19
Další zápas Přeboru nás čeká v časných ranních hodinách v sobotu 12.5. na Hájích: Sobota 12.5.2018   8:30  FC Háje - ABC Braník (MU, UMT)  Sraz:                7:30, hřiště Háje, K Jezeru, Praha 4, mapa...

Sobota 5.5.2018 - NOMINACE

02.05.2018 07:27
Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v sobotu 5.května: 5.5.2018 14:45  ABC Braník - Loko Vltavín (MU, tráva) Sraz:             13:45 hod, ABC Braník Nominace:    Balej, Bentsa, Branžovský, Čihák, Chlum, Kouba,...

Sobota 28.4.2018 - NOMINACE

22.04.2018 18:33
Další mistrák sehrajeme v sobotu 22.dubna na Libuši: Sobota 28.4.2018 14:45  SK Libuš - ABC Braník (MU, tráva) Sraz:             13:45 hod, hřiště SK Libuš, Meteorologická 533, Praha 4 - Libuš, mapa ZDE Nominace:    Bude...

Neděle 22.4.2018 - NOMINACE

15.04.2018 19:16
Další mistrovské utkání sehrajeme na domácím hřišti v neděli 22.dubna: 22.4.2018 9:30  ABC Braník - Kolovraty (MU, tráva) Sraz:             8:30 hod, ABC Braník Nominace:    Balej, Bentsa, Branžovský, Čihák, Fryš, Kejha, Kouba,...

Trénink úterý 17.4.2018 - Změna začátku!

12.04.2018 21:08
Trénink v úterý 17.4. začíná výjimečně už od 16:30 hod Pavel MAŘÍK
1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>